26230198 : مشاوره Hi   پشتیبانی / ارسال تیکت  Occupations Technical Support Representative Male Light Icon

 

 
 

ساعات کاریClock Icon

 شنبه تا چهارشنبه : ازساعت 9 الی 18
پـــنــج شـــــنــبــه : ازساعت 9 الی 16

 

 

سفارش دهید و با اطمینان پرداخت کنید...

واقعیت افزوده

Ar

 

تکنولوژی واقعیت افزوده یا Agumented Reality یک تکنولوژی بسیار جالب و شگرفی است که همانطوری که از نام آن پیداست  قسمتی یا بخش دیجیتالی و کامپیوتری به واقعیت اضافه می گردد اما ماهیتی کامپیوتری دارد . به عنوان مثال در سیستم مبتنی بر الگو شما با استفاده از تنها یک کاغذ مخصوص که به عنوان الگو استفاده می گردد و با نصب اپلیکیشن آن بر روی موبایل و یا تبلت خود می توانید شی مورد نظر را به محیط پیرامون خود اضافه کنید بطوریکه با نگاه به صفحه اسکرین ، آن المان بصورت واقعی و با تلفیقی از محتوای دیجیتالب و محیط پیرامون قابل مشاهده است .

 

Home Touchofmagic

 

Printed Adverts Icon واقعیت افزوده مبتنی بر الگو :

این نوع اپلیکیشن بر روی گوشی یا تبلت کاربر نصب شده و توسط دوربین دستگاه یک الگو را شناسایی می نماید و پس از آن محتوای آن الگو را به شکل کامپیوتری و سه بعدی بر روی صفحه نمایش دستگاه کاربر نمایش می دهد .به عنوان مثال فرض نمایید با دوربین موبایل خود  تبلیغ یک خودرو روی بیلبورد تبلیغاتی یا مجله  را بررسی می کنید و با استفاده از این تکنولوژی اطلاعات کامل خودرو، قیمت، شکل سه بعدی خودرو با قابلیت تعویض رنگ آن و بسیاری اطلاعات دیگر را بر روی گوشی خود مشاهده می نمایید.

 

 

برای استفاده از اپلیکیشن دریچه می توانید موارد زیر را دنبال کنید :

1. آپلود تصویر مورد نظر در پنل کاربری و اضافه کردن مواردی همچون ویدئو، آدرس وب سایت، شماره تماس و... به تصویر مورد نظر.

2.دانلود نرم افزار واقعیت افزوده دریچه و نصب آن بر روی گوشی یا تبلت اندرویدی.

3.اجرای اپلیکیشن و اسکن تصویر آپلود شده توسط دوربین گوشی.

برای مثال شما می توانید نمونه کارت ویزیت شرکت را با این اپلیکیشن اسکن نمایید، سپس ویدئوی تبلیغاتی شرکت بر روی کارت ویزیت قابل پخش خواهد بود.

دانلود اپلیکیشن واقعیت افزوده اونار 

AR

 


Map 1 واقعیت افزوده مبتنی برمکان :

این نوع واقعیت افزوده بصورت مستقیم موبایل کاربر را توسط GPS ردیابی کرده و نسبت به مکان جغرافیایی آن اطلاعات کاملی راجع به محیط پیرامون کاربر بر روی گوشی نمایش می دهد بطور مثال کاربر می تواند به راحتی به  اطلاعات نزدیکترین رستوران به خودش را بدست آورد و یا اطلاعات مربوط به یک بنای تاریخی را در تلفیقی از اطلاعات آن بنای تاریخی و شکل زنده بنا که توسط دوربین گوشی یا تبلت نشان داده می شود مشاهده نماید. در ضمن عینک گوگل نیز از همین تکنولوژی بهره می برد .

بهترن مثال برای واقعیت افزوده مبتنی بر مکان اپلیکیشن اندروید واقعیت افزوده الکامپ می باشد که مکان یابی سه بعدی  نمایشگاه الکامپ  بر روی نقشه را ممکن می سازد.

 

 

دانلود نرم افزار برای سیستم عامل اندروید ( حجم فایل : 10.7 مگا بایت )  Download Android Apps

5ff0baf3 F179 4b0b B489 E6a620041099 57e1d6d4 874f 43f2 B493 6ba864481e01

 


موارد استفاده واقعیت افزوده :

 

Industry Pub Industry Ads Industry Tourism Industry Edu
چاپ تبلیغات مسافرتی آموزشی
استفاده در روزنامه ، مجله و بروشور افزایش فروش و بازاریابی باورنکردنی به منظور نمایش سه بعدی جاذبه های گردشگری برای استفاده در خدمات آموزشی و برای درک بهتر مطالب
       
Industry Realestate Industry Packaging Industry Retail Industry Glass
املاک بسته بندی فروش محصولات

عینک گوگل

برای نمایش 360 درجه برج ها و املاک نمایش اطلاعات محتوای بسته افزایش فروش برای فروشندگان کالا و خدمات استفاده در تکنولوژی منحصر بفرد عینک گوگل

 


 

 

Sefaresh

 

 
 
 
 

ایرانِ مدرن با ایران مدرن

برو به بالا