Mini Site  پدیده ایی جدید اما پر سود در راه های کسب درآمد خانگی است. این نوع سایت، بازدیدکنندگان زیادی را جذب می‌کند که به معنی فروش و درآمد بیش‌تری برای شما است. معمولا سایت‌های یک یا دو صفحه‌ای هستند که به منظور تبلیغات فروش یک محصول به کار می‌روند. یک مینی وب‌سایت درواقع يک معرفي نامه فروش  محصول است که با هدف تبدیل بازدیدکنندگان  به خریدار، طراحی میشود.

 

مزیت هایی طراحی سایت های کوچک:

1-قابلیت بهینه‌سازی آسان تر موتورهای جستجو.

2-لینک‌های ورودی به سایت شما باعث کسب رتبه بیشتری در گوگل خواهد شد.

4- ترافیک سایت شما از وب‌سایت‌های معمولی بیشتر خواهد شد.

مینی وب‌سایت‌ها  راهی سريع و راحت برای کسب درآمد هستند. 

گامهایی برای طراحی یک مینی سایت!

1- تعیین بازار و محصول هدف:

الف) بازار: یک بازار اختصاصی وسودمند پیدا کنید. به جای فکر بر روی یک بازار عمومی و گسترده با رقبای زیاد به فکر یک بازار هدف بگردید.

ب) محصول: ، حالا که بازار تشنه خود را پیدا کردید باید بهترین محصول را برای فروش در آن بازار تعیین کنید

2-نوشتن یک معرفی نامه متفاوت:

یک معرفي نامه تبلیغي ماهرانه براي محصول خود بنویسید.

کالای فروشی شما هر چه باشد، کار خود را با شرح ویژگی‌های آن شروع کنید و سعی کنید با چند تاییدیه از جانب افرادی که از محصولات شما راضی هستند، کالای خود را بهتر معرفي کنید.

هر سایت کوچک باید فقط به فروش "یک محصول" اختصاص داشته باشد و منحصرا برای آن کالا بهینه‌سازی شده باشد. از کلمات کلیدی استفاده کنید که نام محصول مورد نظر شما در آن به کار رفته باشد، همواره کلمات کلیدی مذکور را در تیتر، سرفصل‌ها و تگهای گرافیکی به کار بریددر کنار این تاییدیه‌ها از تعدادی جایزه و امکانات رايگان برای تشویق بازدیدکنندگان به خرید استفاده کنید. کتاب هاي الکترونيکي، مقاله، گزارش و غيره مي توانند جوايز مناسبي باشند.