02126230198: مشاوره Hi   پشتیبانی / ارسال تیکت  Occupations Technical Support Representative Male Light Icon

 

 
 

ساعات کاریClock Icon

 شنبه تا چهارشنبه : ازساعت 9 الی 18
پـــنــج شـــــنــبــه : ازساعت 9 الی 16

 

 

سفارش دهید و با اطمینان پرداخت کنید...

تبلیغ در گوگل

Google

 
تبلیغ در گوگل :
سایت شما را یک روزه به صفحه اول گوگل می آوریم !!
مسئله بهینه سازی سایت و رعایت نکات سئو یک امر همیشگی، رقابتی و زمانبر است و سایت از هنگام طراحی و پیاده سازی تا زمانی که بر اساس کلمات کلیدی به صفحه اول گوگل صعود کند نیاز به فعالیت های طولانی و رقابتی همیشگی بر طبق استانداردهای سئو دارد و حتی ممکن است در یک یا چند کلمه کلیدی به صفحه اول گوگل صعود کند ولی سایر کلمات کلیدی مهم حتی در 10 صفحه اول جستجوی گوگل نباشند! اگر شما می خواهید تنها در عرض یک روز به صفحه اول گوگل بیایید سرویس تبلیغات کلیکی در گوگل، بهترین پیشنهاد برای شما است.
 
Adwords
 
 
تبلیغات در گوگل کجا نمایش داده می شود ؟
اگر شما کلمه کلیدی را در گوگل جستجو نمایید گوگل در قسمت بالا و ستون کناری نمایش نتایج جستجو چندین سایت را نمایش می دهد که با عنوان اسپانسر شناخته می شوند. این سایت ها همان سایت هایی هستند که در گوگل از طریق شرکت های معتبر و مورد تایید گوگل از جمله شرکت "ایران مدرن" شروع به تبلیغات کرده اند. شما نیز می توانید بر حسب کلمات کلیدی مد نظرتان در تبلیغات کلیکی گوگل، سایت خود را به نمایش بگذارید و سایت خود را در یک روز و با تعداد بی نهایت کلمه کلیدی به ص . یعنی این کلمات بر حسب کلمه کلیدی می باشد به این صورت که بطور مثال اگر کاربری مانند شکل زیر کلمه کلیدی "طراحی سایت" را در موتور جستجوی گوگل جستجو نماید تبلیغات ایران مدرن را خواهد دید و با کلیک بر روی این تبلیغ وارد سایت خواهد شد.
در تصویر زیر می توانید حالتی که سایت شما در صفحه اول گوگل و در بخش تبلیغات ظاهر خواهد شد مشاهده خواهید کرد :
 
Ads6

 

نکات کلیدی تبلیغات در گوکل :

  • امکان تبلیغات برای سایت های ir وجود ندارد و بایستی دامنه com آن نیز ثبت و پارک شده باشد.
  • امکان کلیک های تقلبی باتوجه بع الگوریت پیچیده گوگل وجود ندارد و کاربران ورودی به سایت یکتا هستند.
  • هزینه هر کلیک و ورود به سایت از 100 الی 500 تومان متغیر است و اگر کلمه رقابتی باشد و یا کلمه کلیدی کم ارتباط با سایت مربوطه باشد هزینه ماکسیمم لحاظ می شود .
  • در برخی موارد به دلایلی گوگل تبلیغ سایت را متوقف می نماید. مثلا CTR کمتر از 2 درصد باشد یعنی نرخ نمایش به کلیک کمتر از 2 درصد باشد و یا گوگل کلمات کلیدی درخواستی را نامرتبط با سایت شما بداند.
  • زملن فعال شدن تبلیغ از لحظه درخواست از 2 ساعت الی چند روز خواهد بود که بایستی توسط گوگل تایید شود.

Ads1

 

پنل های تبلیغاتی گوگل :

این پنل ها نسبت به میزان کاربر ورودی به از گوگل به سایت طبقه بندی می شوند و طبیعتا هر چه میزان ورودی کاربران از تبلیغات نمایش داده شده در گوگل به سایت بیشتر باشد هزینه ها ی دریافتی توسط گوگل نیز بیشتر خواهد بود.
در پلن های زیر جزئیات هر کدام از پلن ها را مشاهده و بهترین پلن را برای خود انتخاب کنید.
Dl GoogleOrder Adwords ButtonPortfolio Adwords Button
 

ایرانِ مدرن با ایران مدرن

برو به بالا