02126230198: مشاوره Hi   پشتیبانی / ارسال تیکت  Occupations Technical Support Representative Male Light Icon

 

 
 

ساعات کاریClock Icon

 شنبه تا چهارشنبه : ازساعت 9 الی 18
پـــنــج شـــــنــبــه : ازساعت 9 الی 16

 

 

سفارش دهید و با اطمینان پرداخت کنید...

وبلاگ

به وبلاگ ایران مدرن خوش آمدید

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو

مانند معماری که  با استفاده از تكنولوژی مدرن اجزاء و تجهیزات مختلف را به طور خودكار كنترل میکند ، طراحی سایت ریسپانسیو نیز عملکرد مناسبی است که طراحان وبسایت را قادر می سازد تا با پیاده سازی این  وب سایت انعطاف پذیر، نسبت به تغییر دستگاه کاربران واکنش دهد. طراحی وب سایت ریسپانسیو چیست؟
درقدیم برای نشان دادن یک سایت در موبایل یک طراحی و برنامه نویسی مجزا انجام میشد  که در این برنامه ریزی، سرور با توجه به مرورگر تشخیص می داد که کاربر سایت را با موبایل بازدید می کند در این حالت یا محتوای موبایل را در همان آدرس به او نشان می‌داد یا او را به URL مخصوص موبایل هدایت می نمود. در این طراحی که بیشتر به همان Responsive Web Design مشهور است، ساختار لایه‌های سایت را به صورت شناور طراحی می‌کنیم و با کمک Media در تگ Link با توجه به سایز صفحه، CSS مربوطه بارگذاری می‌شود که باعث میشود عرض صفحه، سایز متن و ... در ابعاد مختلف می‌شود تنظیم شود.  دلایل اهمیت طراحی وب سایت ریسپانسیو چیست؟
طراحی سایت ریسپانسیو برای  تغییر رزولوشن ها و همچنین برای واکنش دادن سایت نسبت به تغییر دستگاه هایی مانند تبلت، موبایل، لپ تاپ، تلویزیون های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش با استفاده از ویژگی های جدید CSS3 – W3C CSS3 Media Queries – و طراحی های شناور – Fluid Proportion-Based Grids – وب سایت را بدون احتیاج به نسخه های متفاوت برای دستگاه ها و رزولوشن های مختلف طراحی می نماییم.

دلایل اهمیت:طراحی سایت ریسپانسیو مورد استقبال کاربران است زیرا کاربران قادرند مطالب مورد علاقه شان را با استفاده از دستگاههای مختلف ببینند.

طراحی سایت ریسپانسیو از متد های جدید طراحی سایت می باشد و امکان این را به کاربر می دهد که در دستگاه های مختلف بتوانند با سایت تعامل بر قرار نمایند. از آنجا که این متد  روی تجربیات  کاربر تأثیر مثبت می گذارد و از طرفی سایت شما را برای موتور های جستجو بهینه تر می کند استفاده از این متد را به شما توصیه می کنیم.

 

به این مطلب امتیاز دهید:
اهمیت ظاهر در طراحی وب سایت
یک روز در زندگی مادران آنلاین

ایرانِ مدرن با ایران مدرن

برو به بالا