02126230198: مشاوره Hi   پشتیبانی / ارسال تیکت  Occupations Technical Support Representative Male Light Icon

 

 
 

ساعات کاریClock Icon

 شنبه تا چهارشنبه : ازساعت 9 الی 18
پـــنــج شـــــنــبــه : ازساعت 9 الی 16

 

 

سفارش دهید و با اطمینان پرداخت کنید...

طراحی سایت

Desktop

طراحی سایت

Web Design

امروزه و همگام با پیشرفت تکنولوژی وبسایت ها نیز نقش مهمی در بسط و گسترش آن ایفا می کنند. تا حدی که هر شرکت ، فروشگاه و یا هر شخصی داشتن وبسایت را بسیار بدیهی می داند و سعی میکند تا علاوه بر فعالیت در محیط فیزیکی و واقعی به فعالیت در محیطی مجازی بنام وب بپردازد. بنابراین طراحی یک سایت نیز باید بگونه ای باشد تا از کاربران در دنیای مجازی از هر لحاظ نمره قبولی کسب کرد.

 

Responsive

طراحی وبسایت واکنش گرا (Responsive):

امروزه با افزایش چشمگیر استفاده کاربران از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها ، و تغییر نسل کامپیوتر ها به لپ تاپ و حال ، تبلت و تلفن های همراه ، وب سایت ها نیز مجبور به استفاده از تکنولوژی هایی هستنند تا در تمامی نمایشگرها بخوبی واکنش نشان داده و نمایش ایده آل و مناسبی داشته باشند.

Browser

طراحی سازگار با انواع مرورگرها : 

طراحی باید بگونه ای باشد تا در مرورگرهای مورد استفاده کاربران از جمله کروم، فایرفاکس، اپرا که از بهترین و امن ترین مرورگرهای وب محسوب می شوند از لحاظ چینش المان ها و کارکرد وبسایت هیچ گونه مشکلی رخ ندهد و تمامی کاربران براحتی وبسایت را مشاهده نمایند .

Html5

برنامه نویسی با آخرین متد طراحی سایت :

استفاده از زبان های مختلف و به روز برنامه نویسی وب همچون Html5 , Css3 , Ajax , PHP , Java , JavaScript و,... باعث می شود که وب سایت طراحی شده مطابق با استاندارد ها بوده و عملکرد موثری نیز داشته باشد.و نیز می تواند تا حدی جانشین بسیار خوبی برای دوستاران وبسایت های فلش که از دور خارج شده است باشد.

Xget Speed.png.pagespeed.ic.63i1J ERt3

افزایش سرعت بارگذاری سایت :

سرعت بالای بارگذاری وب سایت از عوامل مهم در طراحی و بهینه سازی سایت محسوب می شود. هرچه زمان لود شدن وبسایت سریعتر باشد احتمال بستن مرورگر توسط کاربر کمتر شده و احتمال استفاده از خدمات وبسایت افزایش می یابد. همچنین موتورهای جستجو امتیاز خوبی به این ویژگی می دهند.

Styles

تنوع در قالب ، طرح و رنگ :

تنوع فراوان در تمامی اجزا سازنده وب از جمله قالب ، فونت، رنگ، افزونه ها و... باعث شده است تا تاثیر شگرفی بر کاربر پسند بودن آن و هرچه جذاب نمودن ظاهر وب سایت می نماید. مهندسی چیدمان المان ها و شناخت رنگ ها و هماهنگی آن ها در کنار هم باعث این زیبایی در طراحی می شود.

Seoready

بهینه شده برای موتورهای جستجو:

برنامه نویسی مبتنی بر استاندارد های سئو باعث می شود وبسایت برای موتورهای جستجو بهینه شده و موتورهای جستجو سریعتر و راحت تر وبسایت را کنکاو و در دیتابیس خود ذخیره کنند و باعث افزایش رتبه به ازای کلمات کلیدی در بین رقبا خواهد شد.

Joomla3

پیاده سازی بر روی سیستم مدیریت محتوا :

برای سهولت در مدیریت محتوا توسط مدیر سایت ، وب سایت پس از طراحی و آماده سازی تحت سیستم مدیریت محتوای قدرتمند جوملا قرار می گیرد تا پس از آن مدیر سایت  براحتی و با سرعت زیاد به  درج ، مدیریت محتوا و ویرایش کامل سایت داینامیک بپردازد .

Decorator Plane Right1


 

همکنون وبسایت خود را سفارش دهید ...

Dl WebdesignOrder Webdesign ButtonPortfolio Webdesign Button

 
Qq4Qq5Qq3Qq2Qq1
 
 
 

ایرانِ مدرن با ایران مدرن

برو به بالا