02126230198: مشاوره Hi   پشتیبانی / ارسال تیکت  Occupations Technical Support Representative Male Light Icon

 

 
 

ساعات کاریClock Icon

 شنبه تا چهارشنبه : ازساعت 9 الی 18
پـــنــج شـــــنــبــه : ازساعت 9 الی 16

 

 

سفارش دهید و با اطمینان پرداخت کنید...

وبلاگ

به وبلاگ ایران مدرن خوش آمدید

واقعیت افزوده

واقعیت افزوده

Ar

 

تکنولوژی واقعیت افزوده یا Augmented Reality یک تکنولوژی بسیار جالب و شگرفی است که همانطوری که از نام آن پیداست  قسمتی یا بخش دیجیتالی و کامپیوتری به واقعیت اضافه می گردد اما ماهیتی کامپیوتری دارد . به عنوان مثال در سیستم مبتنی بر الگو شما با استفاده از تنها یک کاغذ مخصوص که به عنوان الگو استفاده می گردد و با نصب اپلیکیشن آن بر روی موبایل و یا تبلت خود می توانید شی مورد نظر را به محیط پیرامون خود اضافه کنید بطوریکه با نگاه به صفحه اسکرین ، آن المان بصورت واقعی و با تلفیقی از محتوای دیجیتالب و محیط پیرامون قابل مشاهده است .

 

Ar

 

Ar واقعیت افزوده مبتنی بر الگو :

این نوع اپلیکیشن بر روی گوشی یا تبلت کاربر نصب شده و توسط دوربین دستگاه یک الگو را شناسایی می نماید و پس از آن محتوای آن الگو را به شکل کامپیوتری و سه بعدی بر روی صفحه نمایش دستگاه کاربر نمایش می دهد .به عنوان مثال فرض نمایید با دوربین موبایل خود  تبلیغ یک خودرو روی بیلبورد تبلیغاتی یا مجله  را بررسی می کنید و با استفاده از این تکنولوژی اطلاعات کامل خودرو، قیمت، شکل سه بعدی خودرو با قابلیت تعویض رنگ آن و بسیاری اطلاعات دیگر را بر روی گوشی خود مشاهده می نمایید.

 

 

برای استفاده از اپلیکیشن اونار می توانید موارد زیر را دنبال کنید :

1. آپلود تصویر مورد نظر در پنل کاربری و اضافه کردن مواردی همچون ویدئو، آدرس وب سایت، شماره تماس و... به تصویر مورد نظر.

2.دانلود نرم افزار واقعیت افزوده اونار و نصب آن بر روی گوشی یا تبلت اندرویدی.

3.اجرای اپلیکیشن و اسکن تصویر آپلود شده توسط دوربین گوشی.

برای مثال شما می توانید نمونه کارت ویزیت شرکت را با این اپلیکیشن اسکن نمایید، سپس ویدئوی تبلیغاتی شرکت بر روی کارت ویزیت قابل پخش خواهد بود.

دانلود اپلیکیشن واقعیت افزوده اونار 

Ar

 


Ar واقعیت افزوده مبتنی برمکان :

این نوع واقعیت افزوده بصورت مستقیم موبایل کاربر را توسط GPS ردیابی کرده و نسبت به مکان جغرافیایی آن اطلاعات کاملی راجع به محیط پیرامون کاربر بر روی گوشی نمایش می دهد بطور مثال کاربر می تواند به راحتی به  اطلاعات نزدیکترین رستوران به خودش را بدست آورد و یا اطلاعات مربوط به یک بنای تاریخی را در تلفیقی از اطلاعات آن بنای تاریخی و شکل زنده بنا که توسط دوربین گوشی یا تبلت نشان داده می شود مشاهده نماید. در ضمن عینک گوگل نیز از همین تکنولوژی بهره می برد .

بهترن مثال برای واقعیت افزوده مبتنی بر مکان اپلیکیشن اندروید واقعیت افزوده الکامپ می باشد که مکان یابی سه بعدی  نمایشگاه الکامپ  بر روی نقشه را ممکن می سازد.

 

 

دانلود نرم افزار برای سیستم عامل اندروید ( حجم فایل : 10.7 مگا بایت )  Ar

Ar Ar

 


موارد استفاده واقعیت افزوده :

 

Ar Ar Ar Ar
چاپ تبلیغات مسافرتی آموزشی
استفاده در روزنامه ، مجله و بروشور افزایش فروش و بازاریابی باورنکردنی به منظور نمایش سه بعدی جاذبه های گردشگری برای استفاده در خدمات آموزشی و برای درک بهتر مطالب
       
Ar Ar Ar Ar
املاک بسته بندی فروش محصولات

عینک گوگل

برای نمایش 360 درجه برج ها و املاک نمایش اطلاعات محتوای بسته افزایش فروش برای فروشندگان کالا و خدمات استفاده در تکنولوژی منحصر بفرد عینک گوگل

 


 

 

Ar

 

 
 
 
 
به این مطلب امتیاز دهید:
مدیریت محتوای سایت با جوملا
موشن گرافیک

ایرانِ مدرن با ایران مدرن

برو به بالا