02126230198: مشاوره Hi   پشتیبانی / ارسال تیکت  Occupations Technical Support Representative Male Light Icon

 

 
 

ساعات کاریClock Icon

 شنبه تا چهارشنبه : ازساعت 9 الی 18
پـــنــج شـــــنــبــه : ازساعت 9 الی 16

 

 

سفارش دهید و با اطمینان پرداخت کنید...

وبلاگ

به وبلاگ ایران مدرن خوش آمدید

موشن گرافیک

موشن گرافیک

Motion

 موشن گرافیک یا گرافیک حرکتی چیست؟

 

روشی دیجیتالی که تصویر، ویدئو، صداها و کلمات را با یکدیگر ترکیب می‌کند. گرافیک‌های حرکتی جالب و به یادماندنی، همواره شگفت بر انگیز بوده و هستند. اکثرا افراد، در پروژه‌های خود استفاده از امکان گرافیک‌های حرکتی را فراموش می‌کنند ، چرا که به نظر آن‌ها، برای تولید گرافیک‌های حرکتی به یک تیم بزرگ و زمان طولانی نیاز دارند ولی در واقع چنین چیزی صحت ندارد.
در واقع ، برای ارائه بخش‌های مهم کار هنری و فکری، گرافیک‌های حرکتی هستند و شما می‌توانید به منظور دستیابی به نتایج مورد نظر خود، آن‌ها را بکار ببرید.
گرافیک‌های حرکتی بهترین راه نشان دادن عناوین و مسائل مهمی هستند که درباره آن‌ها صحبت می‌شود که قرار گرفتن آن در وبسایت بسیار به درک بهتر و بیشتر کارب
 موشن گرافیکز علمی است که با تلفیق حرکت و صوت در رسانه های امروزی به جایی رسیده است که با استفاده از حرکت تصاویر ثابت و اضافه کردن Sound Effects به آن می توان آثار جالبی را خلق کرد که در نوع خود در نهایت منجر به تولید تبلیغات کوتاه در وب سایت و اینترنت می شوند. این گونه محصولات از نظر زمان پخش معمولا در حدود 3۰ ثانیه تا یک دقیقه می باشند.

Motion

Motion Graphic در حال حاضر یکی از پر طرفدارترین رشته ها در هنر دیجیتال میباشد این علم شامل استانداردی است که بصورت حرفه ای می تواند معرفی کاملی از وب سایت و خدمات آن داشته باشد.

در یک مثال اینگونه بیان میکنیم که تیم ایران مدرن در گرافیک متحرک ابتدا یک طرح گرافیکی را  در نرم افزارهای طراحی مانند  Photoshop  طراحی کرده و سپس آنها را مستقیما وارد نرم افزارهایی مانند After Effects میکنیم و در نهایت برای قرار دادن در وب سایت کاربر آماده سازی می نماییم.

نمونه ای از موشن گرافیک شرکت ایران مدرن را می توانید در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

 


Order

 
 
 
به این مطلب امتیاز دهید:
واقعیت افزوده
هاست

ایرانِ مدرن با ایران مدرن

برو به بالا